KURUMSAL

Hakkımızda

2020 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulan Torkim Kimya San. ve Tic. LTD ŞTİ. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında türk halkına ve insanlığa faydalı olabilmek adına dezenfektan üretiminde kullanılmak üzere etil alkol ithal ederek sektöre giriş yaptı. Ürün portföyünü genişleterek ve yeni markalar kurarak yurt içinde bir çok sektörün ihtiyaç duyduğu kimyasal ürünlerin üretimini gerçekleştirdi

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ilke edinerek müşterilerine verdiği güven ve samimiyetle yurt içinde bir çok şehire ürün satışı gerçekleştirmektedir.Kalite ve fiyat uygunluğu ile yurt içindeki talepleri karşılayarak ihracata yönelip ülke ekonomisine de katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Kimya endüstrisinde büyük bir fark yaratan; müşterilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumlu; kendini sürekli geliştiren, iş güvenliği, işçi sağlığı, çevresel ve sosyal değerler ile mükemmelliği hedefleyen saygın bir dünya şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda iş merkezli politikamızla ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek; toplam kalite, hizmet ve tarzımız, ulusal ve uluslararası kimyasal yardımcıların üretiminde mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmaktır.

Amacımız

Dünya, insan üzerine kurulmuş bir sisteme sahiptir. En önemli unsur insandır. Şirketimizdeki misyonumuz ve vizyonumuz kişisel ve kurumsal olarak tek bir amaca hizmet vermektedir. İyi bir insan olmak, iyi bir insan yetiştirmek, gelecek nesle güzel bir dünya bırakmaktır. Bu amaç doğrultusunda yapmış olduğumuz birçok çalışmalardan birisidir Torkim Kimya bu uğurda canla başla var gücümüzle edindiğimiz aynı düşüncedeki, sıkı, güçlü bağlar kurduğumuz dostlarımızla hiç bıkmadan usanmadan çalışmak, paylaşmak, toplumsal sorumluluğumuzu ve duyarlılığımızı yerine getirmektir.